Ekon:
Garance kvality

  • Kvalitu výrobku garantujeme označením výrobku značkou CE - uvedený výrobek odpovídá českým harmonizovaným technickým normám, které byly použity při posuzování shody: ČSN EN 1443 a ČSN 73 4201.

  • Držením osvědčení č. IO–JIHOKOV-01/2020Dokument PDF, které prokazuje shodu výrobku s požadavky uvedenými v ČSN EN 1856-1, čl.6.4.7.3. Zkoušky potřebné pro vydání osvědčení byly provedeny dne 18.09.2013. 

  • Původní zkušební testy provedla Technická vysoká škola Meersburg, Německo 31.03.1993

  • O kvalitě komínové hlavice EKON svědčí i zařazení do Nových Rochlovo stavebních tabulek.

  • Hlavním ukazatelem kvality je stále se zvyšující poptávka, především ze zahraničí.Reference

@
Když jsem se dostal na otočku domů, tak posílám tento děkovný mail, abych poděkoval za briskní expedici, protože komínový nástavec přišel hned v pondělí.
Tak ještě jednou díky a jsem s pozdravem

Ing. Gabriel

P.S.: Jestli to přivítáte tak Vám dělám reklamu, protože je to perfektní, tak i další potenciální zájemce a to nejen v okolí chaty, ale i na celém tišnovském okrese.
G.

@
Dobrý den pane Korando,
Musím poděkovat za velice příjemný a tvůrčí přístup k řešení našeho problému se špatným tahem komínu.

Máme komín XXX, na který nám stavební firma neosadila žádnou hlavici. Za větrného počasí ohniště v kamnech různě skomíralo, až zhaslo a kouř se „krásně“ linul celým domem.
Před cca 2 týdny jsme instalovali Vámi navržené a provedené řešení – hlavice nasazená na nástavec. Instalace trvala opravdu chvíli cca 1/2 hodiny včetně zamazání silikonem bez žádného vrtání a bourání. S obavami jsem zatápěl minulý týden, kdy byl velmi silný vítr. A hle, oheň si vesele hořel J. Mám opravdu velkou radost, že náš dvouletý problém jste vyřešil.
V každém případě se můžete na mě kdykoliv obrátit s žádostí o kladné reference.

Přeji příjemný den a další úspěchy v práci

Ing. Jiří Brázda
Úvaly
Nahoru